Sembol Uluslararası Çiçekçilik Sevginizi Hissettirin
7/24 Tel: +90 535 729 29 94
KATEGORİ SEÇİNİZ
ÇIÇEKÇI
 
İSTANBUL DIŞI ve YURT DIŞINA SİPARİŞ
 

TELEFLOR ÜYESİYİZ
Dünyanın her yerine 24 saat sipariş verebilirsiniz
 
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
TEL 1: +90 216 457 20 18
TEL 2: +90 216 352 40 36

24 Saat Sipariş Hattı
0535 729 29 94

FAYDALI BİLGİLER
Çiçek Bakımı
Çiçeklerin Dili
Çiçek Mesajları
Özel Günler

GİZLİLİK GÜVENLİK

ONLINE GİZLİLİK

Online gizliliğinizin korunması gelişen bir kavramdır ve Sembol Çiçekçilik, güncel ve etkili online gizlilik standartları ve uygulamaları korumak için var gücüyle çalışmayı planlamaktadır. Size kolaylık sağlamak üzere Web sitemizin her sayfasına bu sayfa için bir bağlantı yerleştirdik. Sorularız ya da sorunlarız için bize info@oktaycicek.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sembol Çiçekçilik bu Online Gizlilik Politikası'nı, Kişisel Bilgilerinizi kullanırken göstereceğimiz özeni anlamanız için oluşturdu. Sembol Çiçekçilik, dünyanın her yerinde gizliliğinizi korumak üzere yürürlüğe konan ilgili yasaların tümüne uymaya özen gösterir.

TAAHHÜT

Gizlilik ilkelerine uyacağımızı taahhüt ediyoruz ve Internet üzerindeki kişisel gizlilik haklarını korumaya yönelik endüstri çapındaki girişimlere etkin olarak katılıyor ve bu girişimleri destekliyoruz. Online gizliliğinizin korunması gelişen bir kavramdır ve Sembol Çiçekçilik web sitesi bu konudaki talebi karşılamak üzere sürekli olarak geliştirilmektedir.

Online Gizlilik Politikamız hakkında yorum ve sorularınız için lütfen info@oktaycicek.com adresinden bize ulaşın. MUTLAK GİZLİLİK KONUSUNDA GARANTİ VEREMESEK DE, sorunları OLABİLDİĞİNCE KISA SÜREDE çözmek için var gücümüzle çalışacağız.

Bu Web sitesini kullandığınızda,Sembol Çiçekçilik'in Online Gizlilik Politikası'nın hükümlerini ve Sembol Çiçekçilik'in yukarıda açıklanan amaçlar ya da Web üzerinde Kişisel Bilgilerinizi talep ederken belirttiği gerekçeler doğrultusunda topladığı bilgileri kullanma koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Online Gizlilik Politikası'nda herhangi bir değişiklik yapıldığında, bu değişiklikleri belirli bir süre boyunca Web sitemizde duyurarak durumdan haberdar olmanızı sağlayacağız.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bu Web sitesiyle bağlantılı olarak kişisel bilgilere erişirken, bu bilgileri kullanırken ve/veya sunarken ilgili tüm yasalar ile mevzuata ve Sembol Çiçekçilik'in Gizlilik Politikası'na uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

Sitemizde hiçbir şekilde Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde, Müşterilerimizin Kredi Kartı bilgileri tarafımızda kayıtları tutulmamaktadır.

Sitemizde Banka tarafından sağlanan, Ortak ödeme sayfası ile birlikte Kredi Kartı ödemelerinizde 128 - Bit SSL şifreleme kullanılmaktadır. Siparişlerinizle ilgili herhangi bir bilgiyi isteğiniz dışındaki herhangi birine kesinlikle iletmeyiz. Siparişleriniz doğru adrese teslim edildiği onaylanır, siparişinizin her aşaması hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bize verdiğiniz kişisel bilgileriniz, hakkındaki bilgiler ve mesajınız bizim için gizli bilgidir. Sipariş bilgileri ve e-mail adresiniz bilginiz dışındaki şahıs ve kurumlarla paylaşılmaz.

Müşteri memnuniyeti en dikkat ettiğimiz konuların başında gelir.

Merak ettiğiniz her türlü konuyu bize danışabilirsiniz.

Sembol Uluslararası Çiçekçilik Ⓒ 2018